Vārda dienas: Eglons, Krišs, Ksenija
Pirmdiena, 24. janvāris, 2022.
Teksta versija Lielāki burti
Meklēt
Saldus novada pašvaldības
Zaņas pagasta pārvalde

Adrese juridiskā:
Striķu iela 3, Saldus, LV - 3801
Adrese faktiskā:
„Zaņas  pamatskola”, Zaņas pagasts,
Saldus novads, LV – 3897
Tālrunis:29398044
E-pasts:

Mājas lapa: www.zana.lv
 
Projekti
drukāt drukāt
Vides izpētes nometne projekta „Apzinām vides dažādību Saldus novada 4 pagastos” (04.07.2014.)
Plānota vides izpētes nometne projekta „Apzinām vides dažādību Saldus novada 4 pagastos” Nr.1-08/22/2014 ietvaros

Biedrība „N-tais elements”, īsteno  Latvijas vides aizsardzības fonda administrācijas atbalstīto  projektu „Apzinām vides dažādību Saldus novada 4 pagastos” īstenošanu.
Projekta mērķis: Veicināt Saldus novada bērnu un jauniešu vides izglītību un audzināšanu ar interaktīvu un problēmorientētu nodarbību palīdzību 4 dienu nometnē.
Projekta ietvaros no 2014.gada 12.-15.augustam tiks organizēta 4 dienu diennakts nometne 32 bērniem,  Zaņas Sabiedriskajā centrā, Zaņā, Zaņas pagastā, Saldus novadā.
Nometnes mērķauditorija: 10-15 gadus veci bērni no Saldus novada Jaunauces, Zaņas, Šķēdes un Novadnieku pagastiem, 8 bērni no katra pagasta, kopā 32 bērni.
Plānota dalības maksa 15 EUR apmērā.
Nometnes  programma apskatāma šeit: Nometnes programma
 
 
Informāciju sagatavoja:
Eva Jēkobsone, tālr.: 20267729
Dziesmu festivāls ‘’Dziesmu kari Zaņā’’ aizvadīts! (15.11.2013.)
Ir noticis pirmais dziesmu festivāls ‘’Dziesmu kari Zaņā’’.
Doma, ka mūsu pagastā vajadzētu svētkus arī Dziesmai virmoja jau sen,
tāpēc gandarījums, ka pateicoties biedrības KIT projektu fondam bija iespēja šo ideju īstenot. 
 
Biedrības gūst atbalstu savām idejām! (25.04.2013.)
    Saldus novada pašvaldības projektu fonda konkursā finansiālu atbalstu ir guvušas biedrību "Gaismas pusē" un "Virāža Z" iesniegtie projekti.
     Biedrības "Gaismas pusē"  projekta "Zīļuka nometne "Dzīvība mums visapkārt"" ietvaros augusta sākumā tiks organizēta trīs dienu diennakts nometne bērniem vecumā no 8 - 11 gadiem. Kā jau vēsta pats nosaukums, nometnes laikā pētīs, kas dzīvo mums visapkārt, naksnīgajās debesīs meklēs zvaigznes un no dabas materiāliem gatavos nometnes simbolu Zīļuku.
   Biedrība "Virāža Z" projekta "Vides sakopšana un labiekārtošana ziemas trasē "Rukmāri" ietvaros tiks organizēta talka, lai sakoptu trasi, ierīkotu labierīcības un atsevišķu vietu ar soliņiem sacensību skatītājiem.
Zaņas skolas ēkā tiks izveidots vides izglītības kabinets! (05.04.2013.)
     Nodibinājuma "CEMEX Iespēju fonds" 2013.gada atklātu projektu pieteikumu konkursā atbalstu ir guvis biedrības „Gaismas pusē” projekts „Vides izglītības kabinets bērniem” . Projekta ietvaros Zaņas skolas ēkā tiks izveidots Vides izglītības kabinets bērniem, ar dabas pētniecībai nepieciešamo aprīkojumu, kas nodarbību laikā ļaus tuvāk iepazīt dabu un izprast tās pamatlikumus. Vides izglītības kabinets būs pieejams Zaņas pagasta pirmsskolas izglītības grupas audzēkņiem,  nometņu dalībniekiem un citiem interesentiem.
Aicinām kopīgi liet sveces! (18.01.2013.)
     Janvārī notiks radošās nodarbības Saldus novada pašvaldības projekta "Sabiedrisko centru attīstības turpinājums Saldus novadā" .
     Februāri senie latvieši nodēvēja par sveču mēnesi. Sveču gaismā garie ziemas vakari kļuva gaišāki.  Ne katrā mājā varēja atļauties dedzināt sveces, dedzināti tika arī skali, tāpēc sveces bija kā materiālās labklājības un turības pazīme.  Kā sveces var darināt un interesanti noformēt mājas apstākļos mūsdienās, sestdien, 26. janvārī plkst. 11.00 Zaņas skolas otrajā stāvā Ilma mācīs liet sveces no parafīna. 3. februārī plkst.11.00 sveces gatavosim no īpašas želeja masas, bet 9. februārī plkst. 11.00 mācīsimies tās glīti un interesanti noformēt. Aicinām piedalīties visus, kuriem šis process šķiet interesants un līdzi jāņem vien darboties griba un vēlēšanās apgūt, ko jaunu.
Atkal realizējam projektu!!! (12.12.2012.)
Saldus novada nevalstisko organizāciju atbalsta fonds ir akceptējis biedrības "Gaismas pusē"  iesniegto projektu " Ziemu sagaidot". Šī projekta ietvaros jau notiek radošās nodarbības Dienas centrā un notiks vēl visu decembra mēnesi. Gaidām ikvienu, kurš vēlas radoši darboties!
Noslēdzies projekts "Nakts priekšauts"! (30.10.2012.)
Cilvēki iestājoties rudenim tiecas pēc miera un harmonijas savā dzīves telpā. Viena no svarīgākajām telpām pēc spraigas skolas vai darba dienas ir mūsu ‘’privātā’’ telpa – guļamistaba. Un viennozīmīgi guļamistabas telpas priekšauts ir pidžama, ar kuru mēs pavadām ne mazāk kā 1/3 dienas.

Saldus novada pašvaldība īsteno projektu „Autonomo apgaismojuma laternu uzstādīšana Zaņas pagasta Kareļu ciemā” (23.10.2012.)

Saldus novada pašvaldība īsteno projektu „Autonomo apgaismojuma laternu uzstādīšana Zaņas pagasta Kareļu ciemā” projekta iesnieguma Nr. 12-02-LL16-L413101-000007
Projekts tiek realizēts Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai (ELFLA) Lauku attīstības programmas (LAP) pasākuma „Lauku ekonomikas dažādošana un dzīves kvalitātes veicināšana vietējo attīstības stratēģiju īstenošanas teritorijā” ietvaros.
• 2012. gada 4.oktobrī noslēgts būvdarbu līgums par ietves bruģēšanas darbiem ar SIA „ASEG”
Atbalstīts projekts! (18.05.2012.)
      Saldus novada pašvaldības projektu fonds ir atbalstījis biedrības „Gaismas pusē” iesniegto projektu „Zīļuka nometne „Vasaras raibumiņš””. Projekta ietvaros jūlija beigās tiks organizēta bērnu nometne. Nometnes laikā bērniem būs iespēja dabiskā vidē izpaust savas prasmes radošās un sportiskās nodarbībās. Nometnes darbības laikā bērni kopā ar nometnes darbiniekiem sagatavos atraktīvu nometnes noslēguma pasākumu, kuras laikā pastāstīs vecākiem par nometnē piedzīvoto un iegūto. Lai veicinātu bērnu un jauniešu nometņu attīstību Saldus novada teritorijā, pēc nometnes norises, noorganizēs pirmo pieredzes apmaiņas semināru novadā par bērnu nometņu organizēšanas aspektiem, kur aicinās piedalīties sabiedriskās organizācijas, pašvaldību iestāžu darbiniekus un citus interesentus.
Realizēts projekts (26.01.2012.)
Pateicoties nodibinājuma “Cemex Iespēju fonds” atbalstam, ir realizētas biedrības „Gaismas pusē” projekts „Vides labiekārtošana Zaņas pagasta sporta angāra trenažieru zālē”. Projekta ietvaros trenažieru zālē ir ieklāts jauns grīdas segums, kurš atbilst sporta prasībām. Rezultātā trenažieru zāles apmeklētājiem ir radīta droša un estētiska vide, kur aktīvi pavadīt savu brīvo laiku.
Prezentācijas pasākums notiks 2012. gada 28. janvārī plkst 19.00. Pasākuma viesi – džudo klubs “LIDO SALDUS”.